Vítězslav Kremlík

  • Rozhovory: 3

(nar. 1976)
vystudoval anglickou filologii a historii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a dnes pracuje jako pedagog a překladatel. Vlivem klimatických změn na lidské dějiny se zabývá už téměř dvacet let. Po aféře Climategate založil stránky Klimaskeptik.cz. Je členem Českého klubu skeptiků Sysifos, pravidelně přispívá na publicistický portál Neviditelny pes, ale též na populárně vzdělávací portál Osel.cz. Je doktorandem na Univerzitě Karlově, kde se věnuje sociologii postnormální vědy.

Vítězslav Kremlík pro Svobodné universum

Příroda Vítězslav Kremlík 1. díl: Lidé, kteří jsou ekologicky uvědomělí, a zajímají se o snižování emisí, mívají nejvyšší ekologickou stopu. Většinou jsou to městští liberálové.

Vítězslav Kremlík 1. díl: Lidé, kteří jsou ekologicky uvědomělí, a zajímají se o snižování emisí, mívají nejvyšší ekologickou stopu. Většinou jsou to městští liberálové.

Změna klimatu. Dvě slova, která hýbou světem a mezi lidmi hloubí příkopy téměř nepřekonatelné. Tábory věřících i nevěřících prakticky každým dnem rostou – a jestli se něco opravdu otepluje, téměř…

7.2.2020 - Délka: 31:24 (Textový přepis)
Host: Vítězslav Kremlík

Přehrát pořad