PŘIPRAVUJEME – Lenka Klicperová (druhý díl): Musíme přesvědčovat Afričany, aby nechodili do Evropy, že je vrátíme zpátky. Ale už je strašně pozdě

PŘIPRAVUJEME – Lenka Klicperová (druhý díl): Musíme přesvědčovat Afričany, aby nechodili do Evropy, že je vrátíme zpátky. Ale už je strašně pozdě

Mělo by se jít přímo do Afriky, do těch zemí, odkud plyne nejvíc migrantů a skutečně začít dělat osvětovou akci ve smyslu nejezděte do Evropy, nečeká vás tady žádný ráj, který jste si vysnili. Čeká vás jen spousta potíží, problémů, budeme se vás chtít zbavit, budeme vás přivážet zpátky, nijak si nepomůžete. Zůstaňte doma a my vám u vás pomůžeme s budováním infrastruktury, podnikání, podporou průmyslu a obchodu. Myslím, že tohle je jediná cesta, ale už je na ni strašně pozdě.
Uslyšíte v rozhovoru s  Lenkou Klicperovou, novinářkou, dokumentaristkou a fotografkou, šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V pořadu Kupředu do minulosti v úterý 11. prosince od 18:30 hod.

Společnost

Délka: 00:55
Datum: 6.12.2018

Přehrát pořad

Diskuse

Přidat komentář
  1. Pavel Dudr napsal:

    Německo vyhostí asi desetinu z těch, kteří přijdou. Ti co nedostanou azyl, mizí v no-go zónách a živí se kriminalitou. Také mešity dostávají dotace od státu i  ze zahraničí. To přesvědčování je směšné. A Řecko vyhostí ještě méně.
    https://zpravy.idnes.cz/nemecko-migrace-deportace-neuspesny-azyl-f1u-/zahranicni.aspx?c=A181211_060121_zahranicni_zaz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.