Daniela Kovářová
Daniela Kovářová
Právnička, spisovatelka a politička

PŘIPRAVUJEME – Daniela Kovářová (čtvrtý díl): Aktivisty jsou znevažovány všechny argumenty obránců manželství a jeho heterosexuální náplně

Místo pochopení, místo toho, aby druhá strana řekla: „Aha, tak pro vás je to takhle bolavé, takový svatý grál, tak tomu rozumíme, protože my máme přece také své bolesti a raněné city. Tak se o tom pojďme bavit,“ narážím jen nepochopení. Takovouto reakci jsem nikdy nezažila. Naopak, všechny argumenty, které snášejí obránci manželství, obránci heterosexuální náplně manželství, jsou aktivisty úplně znevažovány. A to ne jen argumentačně, ale i různými útoky. Za svůj život jsem nezažila tolik podpásovek, hrubostí, urážek a nadávek, jako vždy v souvislosti s touto debatou.

Společnost

Délka: 01:09
Datum: 18.7.2020

Přehrát pořad

Uslyšíte v rozhovoru s právničkou a spisovatelkou Danielou Kovářovou na Svobodném universu v pořadu Kupředu do minulosti v sobotu 18. července.

Diskuse

Přidat komentář
  1. Vladimír napsal:

    Myslím, že se paní ministryně dopouští již v praemise základního omylu. Nejde totiž zjevně o diskuzi, nýbrž o autoritativní prosazování agendy. Otázka zní, kdo a proč ji stanovil – a z jakých zdrojů ji prosazuje. Konkrétně pak, kdo je informační „gate keeper“ a proč není pod demokratickou kontrolou. V širším rámci pak, zdali jde o izolovaný jev, nebo o celý komplex aktivit směřující ke změně současných základů lidské společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..