Velké poděkování všem posluchačům

Velké poděkování všem posluchačům

Glosy

Datum: 8.1.2018

Naši milí posluchači, milí přátelé,

věřili jsme, že do toho půjdete s námi, že to společně dokážeme, ale musíme říct, že nás přesto velmi dojalo, až zaskočilo, jak jste se do toho s námi opřeli. To, jak jste Kupředu do minulosti vzali za své, nám říká, že pokud se lidé spojí, dokáží všechno. Částka, kterou jste nám poslali během těch několika málo dní, co zatím vysíláme, je pro nás tou nejpřesvědčivější odpovědí na otázku, zda to společně zvládneme.

Šli jsme do toho s tím, že bychom si neodpustili, kdybychom se vzdali a opustili projekt, kolem kterého se začalo utvářet jedinečné společenství.

Šli jsme do toho s tím, že je v dnešní době prakticky nezbytné, aby existovala mediální komunikační platforma pro společenství lidí, kterým mainstreamová média nedokáží přinést uspokojující odpovědi na stále závažnější otázky dnešní doby.

Šli jsme do toho s tím, že lidé, kteří mají chuť svobodně přemýšlet vlastní hlavou a ne jen papouškovat ideologické poučky, lidé, kteří se nebojí zdravého rozumu, by měli mít možnost o sobě navzájem vědět a mít komunikační kanál, který jim umožní podílet se na společném díle, nebo přinejmenším vědět, že nejsou sami.

Ano, šli jsme do toho se všemi riziky, kterých není málo a tak jsme se i obávali, ale věřili… Děkujeme za Vaši odpověď, že tato víra byla oprávněná, že Kupředu do minulosti je naše společné dílo. Díky za vaše ryzí přátelství, víru, naději a přízeň…

Děkujeme

Martina a David

Diskuse

Přidat komentář
 1. Leoš Čuda napsal:

  Gratuluji,

  škoda, že se zpráva o Vás tak málo šíří. Přeposílám všem kamarádům…

 2. Lída. napsal:

  Moc hezké, jak se lidé dokážou semknout!

 3. Martina* napsal:

  Dobrý den, už dlouho jsem neposílala peníze ze svého účtu s takovou radostí, jako když jsem je posílala dnes vám. Hezké dny nám všem! ☺

 4. Jiří Melzer napsal:

  Jsem rád, že jsem si mohl předplatit „roční“ předplatné Vašeho staronového informačního kanálu. Držím palce!

 5. Nicneříkající Nick napsal:

  Beru to tak, že co neplatím na ČT, rád pošlu Vám. Protože tohle má, narozdíl od veřejnoprávních agitátorů, úroveň a smysl.
  Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.