Šárka Maixnerová
Šárka Maixnerová

Šárka Maixnerová 2. díl: Infiltrace budou pokračovat a dotknou se mnoha dalších oblast života, nejen oblasti zdravotní, ale také obchodní, politické a podobně

V prvním díle rozhovoru s režisérkou dokumentu České televize Obchod se zdravím, natočeném skrytou kamerou v terapeutickém zařízení Aktip, jsme hovořili převáženě o tom, co vedlo tvůrce k natočení tohoto dokumentu, co všechno tomu předcházelo. Mluvili jsme také o zpracování dokumentu o různých námitkách a kritikách, které se po zveřejnění dokumentu vůči němu objevily. Ve druhém díle v tomto rozhovoru pokračujeme dále a ptáme se také na další plány režisérky Šárky Maixnerové.

Zdraví

Délka: 27:38
Datum: 24.6.2018

Přehrát pořad

Diskuse

Přidat komentář
 1. Jinuše napsal:

  Kdyby se paní infiltrovala do obyčejné okresní nemocnice, nejlépe na internu, to by přímo zírala co je možné. Naše nedávné osobní zkušenosti. A že by se zamyslela, proč ty lidi hledají pomoc jinde než u klasického doktora, kde jim jen napíší další prášky a pokud mají dále potíže, tak dovedou poradit, že to je pro psychiatra.

 2. drahoš napsal:

  Stanislav Dvořák – naprostý souhlas, bohužel.

 3. drahoš napsal:

  Naprostý souhlas, bohužel.

 4. Stanislav Dvořák napsal:

  Maixnerová je vskutku mimořádně odporné, zavrženíhodné, narcistické amorální stvoření. Od pohledu neupřímná a povrchní ženská plná zla. Lidi jako Maixnerovou považuji za podstatně horší, než sériové vrahy! Dovedou devastovat lidi na makrosociální úrovni těmi nejzvrácenějšími způsoby a prostředky, a k tomu z toho dobře profitovat. Její prezentace je velmi blízká jednání nacistickým exterminátorům.

 5. Karkulka napsal:

  Místy dusno, přišlo mi, že paní Maixnerové trošičku ujely nervy, protože jí přijde, že paní Kociánová „kope za Aktip“. Jenže to je její práce, být kritická, není to tak? Mám tak nějak pocit, že paní Maixnerová sama se stydí přiznat jakési osobní zaujetí. Je možné být nezaujatý, když např. dle jejích slov tady každý léčitel stojí za starou bačkoru? (neřekla tak doslova, ale hodila do 1 pytle). Přesto jsem ráda, že to téma otevřela svým dokumentem, za to děkuju. Téma mě velmi zajímá dlouhodobě.

 6. Netušila jsem, že takovou manipulaci je možné podsouvat lidem, paní Maixnerová je v manipulaci ohromující. Z druhé strany je možné se na to podívat takto http://www.proalternativu.cz

 7. Ladislav napsal:

  Já si osobně velice vážím lidí, jako je Šárka Maixnerová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.