Připravujeme

Společnost PŘIPRAVUJEME – Daniela Kovářová (čtvrtý díl): Aktivisty jsou znevažovány všechny argumenty obránců manželství a jeho heterosexuální náplně

PŘIPRAVUJEME – Daniela Kovářová (čtvrtý díl): Aktivisty jsou znevažovány všechny argumenty obránců manželství a jeho heterosexuální náplně

Místo pochopení, místo toho, aby druhá strana řekla: „Aha, tak pro vás je to takhle bolavé, takový svatý grál, tak tomu rozumíme, protože my máme přece také své bolesti a raněné city. Tak se o tom pojďme bavit,“ narážím jen nepochopení. Takovouto reakci jsem nikdy nezažila. Naopak, všechny argumenty, které snášejí obránci manželství, obránci heterosexuální náplně manželství, jsou aktivisty úplně znevažovány. A to ne jen argumentačně, ale i různými útoky. Za svůj život jsem nezažila tolik podpásovek, hrubostí, urážek a nadávek, jako vždy v souvislosti s touto debatou.

18.7.2020 - Daniela Kovářová

Přehrát pořad
Zdraví PŘIPRAVUJEME – David Frej (třetí díl): Naši imunitu ovlivňuje stres, nedostatek odpočinku, spánku a pohybu

PŘIPRAVUJEME – David Frej (třetí díl): Naši imunitu ovlivňuje stres, nedostatek odpočinku, spánku a pohybu

Základní faktory, které ovlivňují naší imunitu, jsou stres, s tím související nedostatek odpočinku a spánku. A také pohybu, ale středního, nikoli příliš intenzivního, protože hodně intenzivní pohyb oslabuje imunitní systém.
Uslyšíte v rozhovoru s doktorem Davidem Frejem na Svobodném universu v pořadu Kupředu do minulosti v pátek 17. července.

16.7.2020 - David Frej

Přehrát pořad
Načíst další