Proč? Martiny Kociánové: Kdo je tady dezinformátor?

Proč? Martiny Kociánové: Kdo je tady dezinformátor?

Glosy

Datum: 22.10.2021

Diskuse

Přidat komentář
 1. Nazgûl napsal:

  Paní Martino,
  držte se a nenechte se otrávit. Jste jedno ze světel v dnešním prapodivném tunelu. Moc si vážím Vaší práce.

 2. Ladislav N. napsal:

  Google i YouTube budou blokovat reklamy popírající globální oteplování

  Společnost Google bude na svých platformách blokovat reklamy, v nichž se objeví informace zpochybňující globální oteplování. Firma to oznámila v příspěvku na svém blogu. Chce tím zúžit prostor pro dezinformace šířené popírači vědecky podložené teorie o změnách klimatu a znemožnit jim z takového obsahu profitovat. Nová pravidla se budou týkat i serveru YouTube.

  „V posledních letech jsme od stále většího počtu našich vydavatelských a reklamních partnerů slýchali znepokojené reakce ohledně reklam, které propagují nepřesná tvrzení o změnách klimatu. Zadavatelé reklamy jednoduše nechtějí, aby se jejich reklamy ocitly vedle takového obsahu. A vydavatelé a tvůrci nechtějí, aby reklamy propagující taková tvrzení figurovaly na jejich stránkách nebo v jejich videích,“ uvedl Google.

  Společnost proto rozhodla, že zakáže reklamy, kde se objeví tvrzení „odporující široké shodě vědců o existenci a příčinách klimatických změn“. Na svých serverech proto už nedovolí například obsah, který globální oteplování označuje za fámu, nepodloženou teorii nebo konspiraci, a popírá souvislost mezi změnami klimatu a emisemi skleníkových plynů.

  Nová pravidla začne Google uplatňovat od listopadu, na serveru YouTube se jimi budou muset tvůrci a zadavatelé reklamy řídit od prosince.
  Zdroj: ČTK (8.10.2021)

 3. Jaroslav Chuchlík napsal:

  Vaše práce, paní Martino, je záslužná a nelehká. Jste v předních liniích střetu souvěrců novodobého Rudého práva, tj. v dnešních poměrech České televize, plus dalších politicky korektních mainsteamových slouhů na straně jedné, a širokého spektra odpůrců spěšně budovaného velechrámu jediné nejsvětější pravdy pravdoucí na straně druhé.

  Jsem starší ročník, takže na Rudé právo, ver. 2.0 už mě nikdo nenachytá. To, co se v posledních zhruba třech letech děje, mi přijde jako brutal déjà vu. Už jsem to jednou zažil, a repríza zjevně předčí premiéru.

  Udivuje mne, kolik slouhů si dobrovolně na paži připíná vybledlou pásku PS-VB, anebo se souká do ztvrdlých kožeňáků StB. Jsou ochotni sloužit čemukoli, je li to dobře zaplaceno.

  Tihle týpkové jsou asi nesmrtelní. Naší jistotou je, že i my jsme nesmrtelní.

  Buďte zdráva, díky za Vaši práci.

 4. Jaromír Tůma napsal:

  Vážená paní Martino, váš přerod, snad do jiné dimenze chápání, nevím, nastal dle mého názoru před delším časem. Na jednu stranu úžasně rozumná žena, ovšem na druhou s nechápavým a mnohé překrucujícím projevem a hlasrm. Nic osobního, ale tak to nevidím, zdaleka jen já. A je mi jasné, že zde u vás na projektu to leda reakcemi schytám. Jsem na to připraven, ovšem nutnou selekci dezinformovanosti, vlivem technologií, pokroku a prostředí, ve snaze zabránit až vskutku masovému blbnutí lidí, jste třeba jen nepochopila.
  Mějte se dobře..

 5. Richard PECH napsal:

  Osobně shledávám, v souladu se starou, staletímiověřenou zásadou FIDE, SED CUI FIDAS VIDE (Věř, ale komu věříš měř), hodnotnějšími údajné „dezinformace“ Martiny Kociánové, než údajnou pravdu Boba Kartouse, Jana Cempera a dalších samozvaných držitelů jediné pravdy a objektivity.

 6. Vít Kaplický napsal:

  Martino, máte mé vřelé sympatie. Jste světélko ve tmě.
  Díky.

 7. Aleš napsal:

  Martino, skvělé!!!
  Sleduji už Vás po celý rok a naprosto souhlasím. Držím palce ať vydržíte!!
  Aleš Ostrava Radvanice

 8. Anonym napsal:

  Líbí se mi, co děláte a jak. Fandím Vám a jsem s Vámi!
  Děkuji.

 9. Anonym napsal:

  Díky, už vás stejně poslouchám jen přímo z Vašeho webu, protože se mi už ani nezobrazujete „Vy víte kde“. Myslím, že si rozumíme 😉

 10. Petr napsal:

  Nemám co dodat. Jste úžasná osoba, Váš pořád je super a moc Vám fandím. Přeji Vám hodně úspěchů a pevné zdraví…
  Dekuji

 11. Patricie napsal:

  Jasné, stručné a výstižné. Držte se!

 12. Lenka W. napsal:

  Paní Kociánová, ráda bych vyjádřila svou vděčnost Vám, Vašim hostům i všem, jejichž příspěvky jsem si přečetla. Dává mi to naději, že v tom nejsme sami. Moc děkuji a doufám, že lidé přestanou zavírat své oči před tím, co se děje.

 13. Helena Dvornická napsal:

  Výborně paní Kociánová. Velmi si Vás vážím. Jste pro nás velkou nadějí .

 14. František napsal:

  Pí. Martino jste moc dobrá a hlavně nám tam vydržte.

 15. Anonym napsal:

  Martino, jste vzácná kombinace křehké krásy a pevné moudrosti; děkuji Vám! Bez Vašich pořadů a podcastů si neumím představit fungování se zdravým rozumem. Vážím si Vás, děkuji.

 16. Pavla napsal:

  děkuji za krásné slova

 17. Plchová napsal:

  Dik za příspěvek, je vidět že jsou ještě rozumní lidé.

 18. Jiří Smrček napsal:

  Peníze a moc jsou pro Ego silným předmětem touhy. To že se snaží nás někdo ovládat je nepřípustné, stejně tak jako skutečnost že se tolik lidí ovládat nechá. Bohužel politika je nejen výsledek politiků, ale hlavne výsledek duchovniho stavu národa. Bohužel. Kdo volí stále ty stejné politiky? Kdo dává svůj drahocenný hlas za roli toaletního papíru zdarma? Kdo se necha očkovat nějakým svinstvem jen proto aby mohl pohodlně cestovat, nebo chodit do hospody? Je to šílené, ale naprostá většina lidí ktere znám se nechává očkovat nikoliv kvůli zdraví, nebo ze strachu, ale jen z pohodlnosti. Přitom to nema hlavu ani patu. Uz jsem si myslel, ze jsme ztraceni, ale naštěstí kolem sebe vidim mnoho těch, kteří vnímají intuici a zdravým rozumem a nedají se koupit ani opít rohlíkem. A za to děkuji. Jiří Smrček http://www.moudrecesty.cz

 19. Bellis napsal:

  Marcelko, děkuji za pravdu, kterou zdelujete a nebojíte se následků! Je nás mnoho, který vidí a ví, kde je pravda a nenecháme sebou manipulovat. Děkuji a držím nám všem pěsti!!!

 20. Petr Untermayer napsal:

  Co stim… NSDAp je na vzestupu….

 21. Romana napsal:

  Dobrý den paní Kociánová .Jsem strašně zklamaná z toho, že moji oblíbení herci dělají reklamu na očkování. Udělejme tečku. Měla jsem je ráda, velice jsem si jich vážila , ale udělala jsem tečku za jejich osobou. Zradili občany v touze zahojit se po r. 2020? Vstoupili do politické hry, ze které už není úniku.
  Vám držím palce a věřím, že budete stále při občanech a zvát do svých pořadů skvělé lidi, bojující za svobodu.

 22. Ondřej napsal:

  Za toto, co tady píšete Vás bude někdo perzekuovat? Půjdou po Vás a Vaší rodině? Vyhodí vás z práce, dětem zničí budoucnost a Vaší rodině život? Na tyto otázky si odpovězte. Už vidíte ten rozdíl?

 23. Josef napsal:

  Jak je to možné? To někdo z Youtube poslouchá vaše rozhovory a dělá si rozbor, nebo je tu nějaký udavač, kterého poslouchají?

 24. EVA napsal:

  Dobrá práce a jsem šťastná..za to…ze se nebojíte…říct co si myslíte…protože toto tady chybí…lidé se bojí a už je potřeba s tím něco dělat ať se vám daří jak v soukromém.. tak pracovním životě Eva O.

 25. Paní Kociánová, moc vám děkuji.

 26. Silvie napsal:

  Paní Kociánová, je člověk na pravém místě a moc si ji vážíme.

 27. Anonym napsal:

  ?????

 28. Radka napsal:

  Martinko, děkujeme.

 29. Marie napsal:

  Paní Kociánová, velice si vážím Vaší práce v této složité době, kdy existuje pouze jeden jediný správný názor a každý jiný je nežádoucí. Politikům, s usilovnou pomocí médií, se podařilo národ rozdělit. Kritizují dobu socialismu, kdy prý nebyla svoboda projevu, ale co se jiného a ještě horšího děje dnes? Těším se na Vaše další komentáře, držím Vám (i nám) palce a přeji pevné zdraví, štěstí a ať se Vám jen daří, děkuji a držte se, M. 🙂

 30. Hana Krůčková napsal:

  Velice trefně řečeno, souhlasím s Vámi, Martino a díky za to, co děláte. Hana

 31. Jiřina napsal:

  ❤️❤️???

 32. Jarka napsal:

  Velké díky. ??

 33. Jana Jirova napsal:

  ❤️❤️❤️

 34. Anonym napsal:

  ❤️❤️❤️

 35. Petra napsal:

  Díky za pravdivé informace❤️?

 36. Richard PECH napsal:

  Vy jste naše nejmilejší dezinformátorka..

 37. Hanka napsal:

  ❤️??????‼️?☝️✌️✌️?

 38. MartinB napsal:

  Jak pravil Orwell: „všechna zvířata jsou si rovna“.

 39. Luboš napsal:

  Je to smutné, kam společnost dospěla. Snad nejsilnějším heslem listopadu 1989 byl dialog a pluralita názorů. Žel, od počátku se nositelé jiných, než jediných správných názorů nálepkovali a dnes je to už opravdu nechutné. Svoboda slova se smrskla na ostrakizaci protinázorů a nucení nových konstruktů jako pilířů všeobecné morálky. Něco je ale špatně, vnímám, že lidé současnou propagandu akceptují mnohem ochotněji, než před oním listopadem.
  Paní Martino, jsem neskonale potěšen, že se tomu opravdovému dialogu napříč společností věnujete, netuším, kolik úsilí Vás to stojí. Vězte, že Vaše práce není marná.

 40. jitka hodná napsal:

  moc pěkně řečeno, Martino. Fandim Universu,jen tak dál !

 41. Lucie Večerková Goldmannová napsal:

  Moc Vám děkuji❤️

 42. Jméno neřeknu napsal:

  Nojo, říkal jsem si proč poslední dobou tak často slýchávám ať poslouchám na kupredudominulosti.cz. dřív jsem poslouchal na podcastech google, bylo to rychlé a pamatovalo si to co jsem už slyšel. Tak nic. Porušili jste „zásady komunisty“ a budete pykat. Svoboda slova je u nás jen pokud držíte hubu a krok, práva mají lidi různý a pravda je prý jedině to co vysírá státní televize. Zvláštní svět….

 43. Tomáš Tauerů napsal:

  Dobrý den paní Kociánová
  Také velmi rád sleduji vaše videa.Odvádíte úžasnou práci.Dáváte lidem cenné informace, které v běžných médiích neuslyší.
  Ještě jednou děkuji.

 44. Pavel Piaszczynski napsal:

  Váš pořad sleduji a jsem moc rád,že něco takového ještě existuje v této prolhané, dalo by se říci totalitní době.Mohu to právem říci,narodil jsem se za totalitní vlády KSČ.Dnes je to o nadnárodních korporacích a několika velmi bohatých lidech,co chtějí sledovat a  ovládat lidské masy a také je selektovat. S pozdravem Piaszczynski Pavel.

 45. Anonym napsal:

  Dobrý den paní Kociánová, velice si vážím Vaší práce a oceňuji skvělé rozhovory se zajímavými lidmi. Budu Vás poslouchat i nadále a držet Vám palce. Tisíceré díky Vám i Vašim hostům, jste úžasní?

 46. Dobrý den paní Kocianová,
  velmi děkuji za Vaší práci v této vyhrocené době a držím pěsti nám všem kteří si přejí aby pravda a láska přece jen zvítězila.
  Doufám, že Vás budu moct vidět a poslouchat i nadále.
  S přáním krásného podzimu Vaše posluchačka Marcela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..