Příroda

Příroda Oldřich Vacek 2. díl: Máme jenom dvě cesty: Změnu lánů na menší pole a zachytávání vody v krajině. Nebo zničení půdy, sucho a odstěhování se jinam.

Oldřich Vacek 2. díl: Máme jenom dvě cesty: Změnu lánů na menší pole a zachytávání vody v krajině. Nebo zničení půdy, sucho a odstěhování se jinam.

„Dosáhli jsme toho, že hlavní zdroje obživy obyvatel venkova přestávají pro většinu z nich existovat. Historicky to vždy byly zejména zemědělství a lesnictví. Ještě za první republiky žilo obrovské množství lidí,…

7.4.2020 - Délka: 29:31 (Textový přepis)
Host: Oldřich Vacek

Přehrát pořad
Příroda Vítězslav Kremlík 1. díl: Lidé, kteří jsou ekologicky uvědomělí, a zajímají se o snižování emisí, mívají nejvyšší ekologickou stopu. Většinou jsou to městští liberálové.

Vítězslav Kremlík 1. díl: Lidé, kteří jsou ekologicky uvědomělí, a zajímají se o snižování emisí, mívají nejvyšší ekologickou stopu. Většinou jsou to městští liberálové.

Změna klimatu. Dvě slova, která hýbou světem a mezi lidmi hloubí příkopy téměř nepřekonatelné. Tábory věřících i nevěřících prakticky každým dnem rostou – a jestli se něco opravdu otepluje, téměř…

7.2.2020 - Délka: 31:24 (Textový přepis)
Host: Vítězslav Kremlík

Přehrát pořad
Načíst další