Proč? Martiny Kociánové: Mozart otrokářem?

Proč? Martiny Kociánové: Mozart otrokářem?

Glosy

Datum: 16.4.2021

Diskuse

Přidat komentář
 1. Lada Horešovská napsal:

  Covidová maškaráda https://www.youtube.com/watch?v=fvkAM1FOnAk
  Nápověda – pouze Láska je bez masky.

 2. Lada Horešovská napsal:

  „Chytré hlavy“ 🙂 🙂 🙂 to vždy špatně dopadne.
  Krásný den
  PS: Pozdrav od Amadea „chytrým hlavám“
  https://www.youtube.com/watch?v=C78HBp-Youk
  https://www.youtube.com/watch?v=4XzNA1hVDgg

  Krásu a noblesu si vždy najdeme.

 3. Ondřej Hudi napsal:

  Dobrý den, mile rád si tento díl poslechnu. Dostal jsem upozornění na pořad od táty emailem. Jen je škoda, že se mi tento díl nedostal do aplikace „Podcast“ od Google a tak jsem o něm neměl ani tušení.
  Nicméně Vám děkuji za práci kterou odvádíte a přeji hodně sil do budoucna.

 4. Hanka napsal:

  No a zrovna pro mě je Bach, Vivaldi, Orff,Verdi, Dvořák a spol „můj lokální“ folklor, až budu chtít poslouchat africké djembe tak si je užijou a pořádně, ale jsem Evropan, Češka a setsakra hrdá takže at si jde EU s tou svou pošahanou gender neutrální a multi kulti fakt bodnout. Martino úžasně jsem se zasmála a současně mi ten úsměv tuhne na rtech. Nejsem kulturní maniak, ale hudba mi ted už tak neskutečně chybí, že říkám, že za Bachovu Tocatu Fugu na živo bych klidně vyšůrovala katedrálu.

 5. Helena Novotná napsal:

  Paní Martino, děkuji za hlas zdravého rozumu, brzy to bude vzácnost, ty šrouby se utahují docela rychle.
  Vzhledem k tomu, že už jsem starší ročník, tak jsem to už jednou zažila, v 69.
  Nečekala bych, že si to zopáknu, ách jo.
  😥

 6. Jiřina Bělohoubková napsal:

  Martino jste úžasnáááá. Moc děkuji za váš břitký proslov je zkrátka úžasný a strefila jste se do „černého“. Jste chytrá a hezká baba, přeji pevné zdraví a vydržte nám!!!Děkuji.

 7. luděk baran napsal:

  Milá Martino ,dlouho nebudu ,protože jsem tu vlastně na černo ,mám docela černý den a venku stále depresivní černo ! Když jsem se vrácel domů ,přeběhla mi přez cestu černá kočka a tak jsem musel čekat aby kouzlo minulo a podařilo se a šel okolo mne kominík a byl celý černý a nosí štěstí !!!!!!!!!!!!! No prostě je to absurdní-já mám pokleknout před černochem ,že jsem ho kolonizoval,mám se omluvit němcům za to že jejich národ vyvraždil 400 000 čechů a slováku ,dověděl jsem se ,že maršál Koněv byl fašista,Vlasov osvobodil prahu a  tak se stále divím ,prominte mi ten výraz ,které hovado přišlo na ty absurní věci aby bylo vše genderově vyrovnané ,přál bych si aby takové idioty spolkla černá díra ……nebo bílá?

 8. Richard napsal:

  Jedni napravují, druzí kritizují, další poslouchají a někteří tvoří. Já podle nálady poslouchám a hraji Beethovena, Mozarta, Mercuryho, Petersona, Jožku od vedle, a někdy si hraju jen tak. Zkrátka to máme každý jinak. Paní Martino přeji Vám pohodu a zdraví i vám Čtenářům. Richard

 9. Jan Ječmínek napsal:

  Dobrý den,slečno Martino!
  Máte jeden z nejlepších diskuzních pořadů v dnešní diskuziodmítající době.Moc by mě potěšilo,kdyby jste udělala klidně i online rozhovor s tímto pánem: https://youtu.be/fmHaP38phcw.

 10. Jaroo napsal:

  Díky p. Martině si uvědomuji že klasická hudba a autoři nesplňují kritéria dnešní doby a jediný snad co nevadí je marast který zní našim éterem který je tak duniví a znělí.

 11. Richard PECH napsal:

  Kouzelné, já bych to nedokázal ani přečíst, aniž bych se u toho nezačal řehtat.. Skvělý sarkasmus a Bohu žel, svatá pravda.

 12. Martino, Martino, tady si někdo koleduje 🙂 Čelem proti oficiálnímu povolenému mainstreamu? Jinak samozřejmě souhlasím. Současná hyperkorektnost je naprosto proti přirození 🙂 i proti zdravému selskému rozumu a vytváří zbytečná napětí ve společnosti (což je možná účelem). Totality ohýbaly dějiny k obrazu svému v rámci demagogických ideologií, jak ještě pamatuji. Že by byla současná korektní rádoby demokracie v demagogických trendech ještě horší? No potěš nás Pán Bůh.

 13. Vojta napsal:

  S kolegou jsme přemýšleli, jakou barvu má mléko černé maminky. My to tušíme, ale mlčíme. Kolega navrhoval v tomto případě jako mateřský nápoj Coca Colu.

  V úctě Vojta

 14. Jana napsal:

  Martino, jeden žasne a říká si, že je to šílenej sen a ono realita. Kdo chce na koncert černošské hudby, tak zapátrá a vyrazí (myslím na dobu před březnem 2020…) a ti co chtějí na Smetanu jdou na Smetanu.

  Kdysi byl Oxford záruka kvalitního vzdělání, poslední roky ukazují, že tam sedí partička cvoků, která napravuje svět. Nebo bohužel zachraňuje, jako pomatenec Kulveit:-(

  Koncerty mi chybí, chybí hodně, ale upřímně, pokud to znamená očkování a nebo testování, tak si to prostě odpustím, .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..